תוכן עניינים

"לשחק פירושו של דבר, להכיר וללמוד את עצמך הרבה מעבר למה שידעת, לפתוח את הלב, לחדד את המחשבה, להקשיב לגוף ולאפשר לשלושתם לפעול בהרמוניה מושלמת. לחיות כל פעם מישהו אחר ובכך להבין טוב יותר את טבע האדם. לחוות מהי עבודה קבוצתית ומהו כבוד הדדי. להתחיל להאמין בעצמך... "

חוגים בשוהם

חיפשת חוגים בשוהם? ברוכים הבאים לסטודיו.

הסטודיו הוקם בשוהם בשנת 2001 במטרה לחשוף את היישוב הצעיר לעולם התרבות, לתת לילדי היישוב הזדמנות להיות חלק מעשייה ולמידה שתעזור להם להכיר את עצמם יותר טוב וכמובן, העלאת הצגות ומחזות זמר עם משתתפי הסטודיו בסוף כל שנה שיוצגו לתושבי היישוב.

מתחילת דרכו, הסטודיו מעביר חוגי תיאטרון לילדים ונוער בשוהם, המתרכזים בלימודי המשחק ובשיפור תכונות התלמידים בינם לבין עצמם ובינם לבין סביבתם.

במהלך שנות הפעילות של הסטודיו השתתפו כמאות תלמידים בקבוצות השונות של הסטודיו המחולקות לפי גיל וניסיון.

חוגים בשוהם
חוגי ילדים בשוהם

קבוצות החוגים בשוהם

קבוצות מתחילים

בקבוצות המתחילים של הסטודיו התלמידים יעברו סדנאות שישפרו את הכישורים הבסיסיים שלהם כמו הגברת הביטחון העצמי, פיתוח הדמיון, שיפור הקשב והריכוז, להכיר את עצמם יותר טוב ולבטא את עצמם בצורה דרק הם יכולים, כמובן, דרך התיאטרון והמשחק.

כיתות אומן וטרום אומן

בקבוצות המתקדמות (כיתות אומן וטרום אומן) נתרכז בעיקר בעבודה על מחזות זמר והצגות שיוצגו בסוף השנה מול קהל והתלמידים יוכלו להציג את כישוריהם כשחקנים על במה.

התנסות מול קהל

כל תלמידי הסטודיו מקבלים את ההזדמנות שלהם לעלות על הבמה במופעי הסטודיו בסוף השנה ולהציג את הכישורים שלמדו במהלכה.

במהלך השנים הסטודיו השתתף בפסטיבלים בארץ ובעולם, בהם תלמידי חוגי הילדים הציגו את יכולותיהם לקהלים מכל העולם שמתכנסים סביב דבר אחד, התיאטרון.

הצגה של חוגי הילדים בשוהם
הצגה של חוגי הילדים בשוהם

מאיזה גיל זה מתאים?

זה משתנה מילד לילד, לפי הניסיון שלי, בדרך כלל בסביבות גיל 8, הילד מתחיל להיות יותר מאורגן בתוך עצמו, הוא מבין טוב יותר את הסביבה ואת הסובבים אותו. 

בנוסף, הילד כבר מתחיל לגבש את הדמות של עצמו, רצוי שיתחיל להכיר את עצמו ולבטא את תחושותיו, עולם התיאטרון יכול לתת לו את המקום לעשות זאת.

חוגי הסטודיו בשוהם חוגגים 20 שנות פעילות ומזמין את ילדיכם להצטרף אלינו לחוויה  מהנה מלאה בפיתוח עצמי, למידה ותיאטרון, שתשפר את תכונותיהם האישיות ויכולותיהם הטכניות כשחקנים וכבני אדם.

נשמע טוב? השאירו פרטים ונהיה בקשר

יכול לעניין אותך...

חוגים בשוהם

חוגים בשוהם

הסטודיו הוקם בשוהם בשנת 2001 במטרה לחשוף את היישוב הצעיר לעולם התרבות, לתת לילדי היישוב הזדמנות להיות חלק מעשייה ולמידה שתעזור להם להכיר את עצמם יותר טוב.

קרא עוד »
רוצה לשמוע עוד?